SOMOS ARTISTAS
LUNS: 17:00 - 18:00
- Ariana López Miragaya 5º EI
- Sara Diéguez Álvarez 4º EI
- Manuel Pérez Cordero 4º EI
- Kiara María López Mato 5º EI
- Noa López De La Fuente 6º EI
- Carla Prieto Expósito 6º EI
- Andrés Blanco Devesa 5º EI
- Aitana María Pérez Rigueiro 6º EI
- Vera Currás Burgo 6º EI
- Manuel
Castro Burgo 4º EI
LISTA DE ESPERA:
- Beatriz
Santeiro Díaz 6º EI
- Sofía Espiñeira Rodríguez
6º EI
A actividade comeza o día 7 de outubro.
DIVINO MAESTRO
MÉRCORES de 16:00-17:00
- Angela Mera Vázquez 5ºEP
- Cinthia Teijeiro Varela 1º ESO
- Ariadne Fernández Peña 1º ESO
- Gonzalo Besteiro Gómez 2º ESO
- Alejandro Díaz Alcazar Rey 2º ESO
- David
Saavedra Sarandeses 2º ESO
- Samuel Saavedra Sarandeses 1º ESO
- Lucía Vázquez López 2º ESO
- Marta Abuín Rebolo 2ºESO
- Monserrat González González 2º ESO
- Noa Vázquez Jato 2º ESO
- Azul Laura Turpo 6º EP
- Ainoa Caamaño Vázquez 5º EP
- Aroa
Ranero Perez 6ºEP
- Jeray Fernández Peña 4º ESO
- Adrián Carracedo Freire 4º ESO
- Yaiza Milagros Amancio Campos 5º EP
- María López Prado 2º ESO
- Nuria Díaz Muguerza 6º EP
- Carmen Rodríguez Piñeiro 2º ESO
- Ainhoa Cano Cervantes2º ESO
- Álex
Martínez Méndez 4ºESO
- Iván
Martínez Méndez 4ºESO
- Azariel
Rojo Maseda 2ºESO
A actividade comeza o día 2 de outubro.
XOGANDO COA INFORMÁTICA
MÉRCORES 17:00-18:00
-Miguel Anxo Negro Rilo 5º EP
-Ángela Mera Vázquez 5ºEP
-Lola Mera Vázquez 1ºEP
-Valeria López Guitián 2º EP
-Brais López Quitián 5º EP
- Andrea Corral Gallego 5º EP
- María Sánchez Vega 5º EP
- Daniela Núñez Castedo 5ºEP
-
Eva Luaces Adrio 3º EP
-
Iago Álvarez Pernas 5º EP
-
Azul Laura Turpo 6º EP
-
Ricardo Abraham Laura Turpo 1º EP
-
Leo Xavier Pérez De Los Rios 2º EP
-
Stephania Fletcher Bellas 6ºEP
-
Sarai Teijeira Rodríguez
5º EP
LISTA DE
ESPERA:
-
Eymi Rashelly Espinal
Campos 1º EP
-
Nuría Díaz Muguerza 6º EP
-
Shaila Buján Grandío 4º EP
-
Valería Rivas Iglesias 2º
EP
-
Uxía Iglesias García 4º EP
-
Gabriel Sindin
Pereira 3º EP
-
Claudia Sanchez Aira 1º EP
-
Carmen Castro Burgo 1º EP
-
Thays Fernández Cabo 1º EP
-
Alma María Varela Prado 1º
EP
-
Marc Grueira Rojas 3º EP
-
Jorge Varela Iglesias 1º
EP
A actividade comeza o día 2 de outubro.
XOGOS POPULARES
LUNS 16:00-17:00
- Ariana López Miragalla 5º EI
- Mateo Coñago Gómez 2ºEP
- Ricardo Abraham Laura Turpo 1º EP
- Hugo López Arias 2º EP
-Izán Ferro García 2º EP
-Adriana Pereiro López 2º EP
- Martina Pereiro López 6º EI
- Leo Xavier Pérez De Los Rios 2º EP
- Alejandro Caldeiro Martínez 6º EI
- Marcos Caldeiro Martínez 2º EP
- Iker Ranero Pérez 2ºEP
- Aroa Espiñeira Valcarcel 2º EP
- Andrés Rodríguez Expósito 2º EP
- Mario López Pazos 5º EI
- Pablo Vázquez López 2ª EP
- Kiara María López Mato 5º EI
- Noa López de la Fuente 6º EI
- Carla Prieto Expósito 6º EI
- Andrés Blanco Devesa 5º EI
- Daniella López Álvarez 5º EI
- Sofía Castro Villanueva 5º EI
- Aitana María Pérez Rigueiro 6º EI
- Emna Argerey López 5º EI
- Roberto López Sánchez 1º EP
- Brais Fernández Gil 1º EP
- Mía Fernández Gil 5º EI
LISTA DE ESPERA:
- Alma María Varela Prado 1º EP
- Xoán Painceiras Taboada 6º EI
- Ana Painceiras Taboada 4º EI
- Mario Fenández Lombao 6º EI
- Claudia Fernández Lombao 2º EP
- Andrés Vila Villanueva 5º EI
- Marina Gallego Pérez 5º EI
- Amy Fleitas Olguín 2º EI
- Sofía Espiñeira Rodríguez 6º EI
- Jorge Varela Iglesias 1º EP
A actividade comeza o 7 de outubro
(ximnasio)
DEPORTES DE RAQUETA
XOVES 16:00 -17:00
-
Azul Laura Turpo 6º EP
-
Ainara Gorgoso Férnandez 4º EP
-
Nahir Gorgoso Fernández 4º
EP
-
María Besteiro Mosquera 4º
EP
-
Nuria Díaz Muguerza 6º EP
-
Uxía Iglesias García 4º EP
-
Iker Luguilde Fernández 5º
EP
-
Iago Vázquez Devesa 4º EP
-
A actividade comenza o 3 de outubro
KARATE
-
Lola Mera Vázquez 1º EP
-
Alejandro Marqués Díaz 3º
EP
-
Ricardo Abraham Laura Turpo 1º EP
-
Naiara Pérez Ferreiro 3º
EP
-
María Besteiro Mosquera 4º
EP
-
Alex Teijeira Rodríguez 6º EI
-
Laura González Blanco 4º EP
-
Vera Currás Burgo 6º EI
-
Claudia Sánchez Aira 1º EP
-
Beatriz Santeiro Díaz 6º EI
-
Kristian Rodríguez Abella 1º EP
-
Sofía Espiñeira Rodríguez 6º EI
-
Jorge Varela Iglesias 1º EP
DIVINICHEF
LUNS
16:00 -17:00
-
Marcos Carballido
Rodríguez 3º EP
-
Miguel Anxo Negro Rinlo 5º
EP
-
Angela Mera Vázquez 5ºEP
-
Brais López Guitián 5º EP
-
Andrea Corral Gallego 5º
EP
-
María Sánchez Vega 5º EP
-
Carla Balado Carballal 3º
EP
-
Daniela Núñez Castedo 5º EP
-
Alejandro Bello Aranda 3º EP
-
Eva Luaces Adrio 3º EP
-
Daniela Seivanne Díaz 5º
EP
-
David Blanco Abeledo 5º EP
-
Azul Laura Turpo 6º EP
-
Yanira Fernández Vázquez
5º EP
LISTA DE ESPERA:
-
Lucía Núnez Morandeira 5º
EP
-
Ainoa Caamaño Vázquez 5º
EP
-
Naiara Pérez Ferreiro 3º
EP
-
Candela Díaz Ferreiro 6º
EP
-
Javier Sampedro Castro 5º
EP
-
Laura Rouco Fernández 5º
EP
-
Sofía Reyes Rodríguez 5º
EP
-
Isabel Plaza López 3º EP
-
Sarai Teijeira Rodríguez
5º EP
-
Lara García Otero 3º EP
-
Yaiza Milagros Amancio
Campos 5º EP
-
Raúl López Pena 5º EP
-
Nuria Díaz Mugerza 6º EP
-
Daniel Poyo Gayoso 3º EP
-
Uxía Iglesias García 4º EP
-
Karen García Expósito 3º
EP
A actividade comenza o 7 de outubro
RED- CURTA
- Cristina
Carballido Rodríguez 1º ESO
- David Díaz
González 2º ESO
- Samuel
Rodríguez Rio 3º ESO
- Nieves
Álvarez Viña 3º ESO
- Cinthia Teijeiro Varela 1º ESO
- Noa Álvarez Pastoriza 1º ESO
- Manuel Varela Failde 1º ESO
- Ariadne Fernández Peña 2º ESO
- Luís López Sánchez 2º ESO
- Gonzalo Besteiro Gómez 2º ESO
- Alejandro Díaz Alcazar Rey 2º ESO
- Lucía Vázquez López 2º ESO
- Sonia Árias Rodríguez 2º ESO
- Sofía Agra
Rey 1º ESO
- María Álvarez Pernas 2º ESO
- Elena Pérez López 1º ESO
- Jeray Fernández Peña 4º ESO
- Candela González Ferreiro 4º ESO
LISTA DE ESPERA:
-
Aroa Casanova Méndez 1º
ESO
-
María López Prado 2º ESO
-
Adrían Carracedo Freire 4º
ESO
-
Melaris Sánchez Melo 1º
ESO
-
Jonathan Seijas Rojo 3º
ESO
-
Yanira Eiros Iglesias 1º
ESO
-
Aarón Grueira Castiñeira
2º ESO
A actividade comenza o 1 de outubro
OBRADOIRO DE DIVULGACIÓN
CIENTÍFICA
O
PRIMEIRO VENRES DE MES.
VENRES 16:00-17:00 de 4º EP a 6º EP
|
VENRES 17:00-18:00 de 1º EP a 3º EP
|
-
Mateo
Rodríguez Rio 6º EP
-
Antía Novoa Purriños 5ºEP
-
Aroa Ranero
Pérez 5ºEP
-
Javier Sampedro Castro 5ºEP
-
Rubén Blanco García 6ºEP
-
Laura González Blanco 4º EP
-
Uxía Iglesias García 4º EP
10 PRAZAS VACANTES
|
- Marcos
Carballido Rodríguez 3ºEP
-
Lola
Mera Vázquez 1º EP
-
Carla Balado Carballal
3º EP
-
Eva Luaces Adrio 3º EP
-
Hugo López Arias 2º EP
-
Izán Ferro García 2º EP
-
Adriana Pereiro López 2º
EP
- Marcos
Caldeiro Martínez 2ºEP
-
Isabel
Plaza López, 3º EP
- Ana
Plaza López 1º EP
- Lara
García Otero 3ºEP
- Sara
Besteiro Lage 3º EP
-
Mateo
Villaverde Ferreiro 2º EP
- Andrés
Rodríguez Expósito 2º EP
- Pablo
Vázquez López 2º EP
- Kristian
Rodríguez Abella 1º EP
- Marc
Grueira Rojas 3º EP
1 PRAZA VACANTE
|
COMEZA O 4 DE OUTUBRO
STEM Lab ESO
-
David Saavedra Sarandeses
2º ESO
-
Icía Quiroga González 1º
ESO
-
Emna Lis Vázquez 1º ESO
-
Sofía Agra Rey 1º ESO
-
Elena Pérez López 1º ESO
-
Pablo Pérez López 1º ESO
-
Nuria Fenández López 1º
ESO
-
Adrien Merrick Medina
Bantog 1º ESO
-
Aaron Grueira Castiñeira
2º ESO
10 PRAZAS
VACANTES
A actividade comenza o 7 de outubro
-
ROCKBOTIC E.S.O
Viernes 16:00-17:00
Nieves
Álvarez Viña 2º ESO
Adrien
Merrick Medina Bantog 1ºESO
Diego Gay
González 3ºESO
Tomás
Quiroga González 1º ESO
Prazas vacantes 10
A actividade comenza o 4 de outubro (
sempre que teña un mínimo de 8 alumnos)
ROCKBOTIC E.P.
Martes 17:00-18:00 (3ºEP a 4ºEP)
Sergio
Bello Aranda 3º EP
Eva
Luaces Agrio 3º EP
Mateo
Sufuentes Fente 3º EP
Gabriel
Sindín Pereira 3º EP
Marc
Grueira Rojas 3º EP
Prazas
vacantes 10
Martes
17:00-18:00 (5ºEP a 6ºEP)
Miguel
Anxo Negro Rilo 5ºEP
Brais
López Guitián 5ºEP
Iago
Álvarez Pernas 5ºEP
David
Blanco Abeledo 5ºEP
Candela
Díaz Ferreiro 6ºEP
Javier
Sampedro Castro 5ºEP
Aroa
Ranero Pérez 6ºEP
Rubén
Blanco García 6ºEP
Prazas
vacantes 7
A actividade comenza o 1 de outubro (
sempre que teña un mínimo de 8 alumnos)
Venres
16:00-17:00 (1º EP a 2º EP)
Valeria
López Guitián 2ºEP
Adriana
Pereiro López 2ºEP
Ízan
Ferro García 2ºEP
Hugo
López Arias 2ºEP
Leo
Xavier Pérez De Los Rios 2º EP
Marcos
Caldeiro Martínez 2º EP
Mateo
Villaverde Ferreiro 2º EP
Pablo
Vázquez López 2º EP
Andrés
Rodríguez Expósito 2ºEP
Lucas
Climent Vila 1º EP
A actividade comenza o 4 de outubro
ESCOLA DE IDIOMAS
COMENZA O 1 OUTURBRO
EDUCACIÓN INFANTIL: Ready for a Story!
Martes e xoves 16:00-
17:00
4º /5º/6º EI
|
1ª EP 17:00-18:00
|
Ainhoa
Teijeiro López 4º EI
Manuel
Pérez Cordero 4º EI
José
María Latas Iglesias 4º EI
Manuel
Castro Burgo 4º EI
Keyla
Fernández Cabo 4º EI
Alejandra
Aldaríz Fiugeiras 4º EI
Juan
Manuel Municio Guillén 4º EI
Hugo
López Pérez 5º EI
Daniela
Balado Carballal 6º EI
Vera
Currás Burgo 6º EI
VACANTES 2 PRAZAS
|
Lola
Mera Vázquez
Lucas
Climet Vila
Valeria
Rivas Iglesias
Ana
Plaza López
Carmen
Castro Burgo
Claudia
Sánchez Aira
Thauys
Fernández Cabo
Alma
Mª Varela Prado
Jorge
Varela Iglesias
QUEDA VACANTE 3 PRAZAS
|
3º/4º Ed. Primaria: Ready for a
Story!
Martes e xoves 16:00- 17:00
Carla
Balado Carballal 3ºEP
Mateo
Sufuentes Fente 3ºEP
Isabel
Plaza López 3ºEP
Lara García Otero 3º EP
Gabriel
Sindín Pereira 3º EP
VACANTES
7 PRAZAS
5º e 6º Ed.
Primaria: Cambridge. Martes e xoves 16:00- 17:00
Ángela Mera Vázquez 5º EP
Miguel Anxo Negro Rilo 5º EP
Daniela Núñez Castedo 5ºEP
Bruno Seijas Alvite 5º EP
Arianny De La Rosa Canario 5º EP
Diego
Manuel López Regueiro 6ºEP
Candela
Díaz Ferreiro 6ºEP
Aroa
Ranero Pérez, 6ºEP
Stephania
Fletcher Bellas 6ºEP
Rubén
Blanco García 6ºEP
VACANTES 2 PRAZAS
1º/ 2º E.S.O. Cambridge. Martes e xoves 17:00-
18:00
Sofía
Agra Rey 1º ESO
Emma
Lis Vázquez 1º ESO
Nuria
Fernández López 1º ESO
Carmen
Rodríguez Piñeiro 2ºESO
Luís
López Sánchez 2ºESO
Lucía
Vázquez López 2º ESO
VACANTES 5
PRAZAS